Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

ŚLĄSKA GRUPA BLUESOWA

18 kwietnia | 21:00

To od lat czołowi muzycy polskiej sceny bluesowej i rockowej. Prezentują unikalne brzmienie i sposób grania lat 70-tych. Zespół jest uznawany za głównego przedstawiciela śląskiego bluesa. Zapraszamy na pełen energii koncert legendarnych muzyków.

DEMIAN BAND (ARGENTYNA)

25 kwietnia | 21:00

DEMIAN BAND  to najpotężniejsze brzmienie na żywo, jakie można zobaczyć na scenie! Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół jest znany, nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA. Demian Dominguez, urodzony w Argentynie autor tekstów i producent 6 dotychczasowych albumów, zakorzenił się w Hiszpanii i od kilkunastu lat koncertuje wraz z zespołem w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych.

DANIELLE PONDER (USA)

16 maja | 21:00

Danielle Ponder i Tomorrow People to porywający publikę zespół soulowy! Wystąpią po raz drugi w naszym klubie!
Nominowani do Top Ten Bands to watch przez CityPaper, a także zwycięzcy nagród Roc, 2015 i 2016 w kategorii „Best Band”, Danielle Ponder i Tomorrow People wykraczają poza granice gatunków muzycznych z mocą głębokiego, mocnego groove i soul.

JAMIAH ROGERS (USA)

29 maja | 21:00

Wschodząca gwiazda bluesa z Chicago. Jego mama śpiewała, a tata grał na wielu instrumentach, ale najczęściej wybierał gitarę. W wieku trzech lat Jamiah zaczął grać na perkusji, i to od razu na trzech „frontach”: w szkole, kościele i w zespole ojca. Od początku interesowało go łączenie gatunków: bluesa, funku, rocka, reggae, soulu i R&B. Jego idolami szybko stali się: Bob Marley, Jimi Hendrix, Albert King, Freddie King, B.B. King, Howlin’ Wolf i Muddy Waters.