Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

DENNIS JONES BAND (USA) – ODWOŁANY !!! , PRZENIESIONY NA JESIEŃ Topowe wydarzenie !

08.04.2022 | 21:00
Przykro nam niezmiernie ale otrzymaliśmy informację od artysty, że jest zmuszony ponownie przełożyć trasę, (sprawy covidowe w Niemczech) tym razem na Jesień 22 lub wiosnę 23 roku. Przepraszamy w imieniu Dennis’a.
Dennis Jones to bardzo ceniony gitarzysta Blues z Los Angeles / USA. Zdobył bardzo prestiżową nagrodę konkursu International Blues Competition w Memphis, a na festiwalach krajowych i międzynarodowych zawsze fascynuje publiczność i doprowadza do owacji na stojąco.
Jones zachwyca fantastyczną grą na gitarze, która przywodzi na myślę muzykę Jimiego Hendrixa ze względu na jego moc i brzmienie. Jego teksty są aktualne i odnoszą się do faktycznych aspektów społecznych i politycznych.
Jego basista Cornelius Mims jest wielkim muzykiem. Z technicznego punktu widzenia znakomicie opanowuje i ekscytuje wspaniałą techniką gry kciukiem. Pracował już z Michaelem Jacksonem, Georgem Michaelem, Snoop Doggiem, Beyonce, Kennym Logginsem lub Natalie Cole.
Perkusista Raymond Johnson to elektrownia brzmienia groove. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z Chaką Khanem, Bobby Brownem, Michaelem Hendersonem lub Jeffreyem Osborne.
Dennis Jones po raz kolejny dał przykład i wskazał drogę do cudownej nocy muzyki bluesowej. Top act!
Skład:
Dennis Jones – gitary, wokal
Cornelius Mims – gitara basowa
Raymond Johnson – perkusja
Bilety 65 zł przedsprzedaż/ 75zł w dniu koncertu

Informacje o artyście

Posłuchaj wykonawcy

Szczegóły

Data:
08.04.2022
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl