Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Dennis Jones Blues Koncert / Szczecin/ Wyprzedane – Sold out – info poniżej.

21.01.2023 | 21:00
Dennis Jones Blues.
Bilety w przedsprzedaży wyprzedane – dodatkowa pula biletów tylko w dniu koncertu w zależności od dostępnego miejsca ! do godziny 20.30 !!!
DENNIS JONES jest niezwykle utytułowanym, odnoszącym sukcesy gitarzystą bluesowym z Los Angeles/USA. Zdobył bardzo prestiżową nagrodę Memphis Blues Prize, a na krajowych i międzynarodowych festiwalach zawsze fascynuje publiczność i prowadzi ją do owacji na stojąco.
Jones zachwyca fantastyczną grą na gitarze, która swoją mocą i brzmieniem przypomina Jimiego Hendrixa. Jego teksty są aktualne i odnoszą się do aktualnych aspektów społecznych i politycznych.
W Free Blues Club zagra z basista CORNELIUS MIMS, który poza tym, że jest ogromny jest także bardzo uzdolniony technicznie, mistrzowsko operuje i ekscytuje świetną techniką klang. Pracował już z Michaelem Jacksonem, Georgem Michaelem, Snoop Doggiem, Beyonce, Kennym Logginsem czy Natalie Cole. Perkusista
RAYMOND JOHNSON – na perkusji sympatyczne wchodzi w interakcje jako elektrownia rytmów. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z Chaką Khan, Bobbym Brownem, Michaelem Hendersonem czy Jeffreyem Osborne.
Dennis Jones ponownie daje przykład i wskazuje drogę do cudownej nocy z muzyką bluesową. Topakt!
Bilety 75 zł przedsprzedaż/ 85zł w dniu koncertu
Naszych artystów gości Radisson Blue.

Informacje o artyście

Szczegóły

Data:
21.01.2023
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl