Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

MAGIC OF THE QUEEN – BILETY WYPRZEDANE

22.11.2019 | 21:00

UWAGA!

Bilety na koncert wyprzedane!
W dniu koncertu jest przewidywana dodatkowa pula biletów dostępna przy wejściu do klubu (kilkanaście sztuk – w zależności od frekwencji).

O zespole:

Gratka dla fanów zespołu Queen! Magic of the Queen – live tribute show to efekt pasji jaką jest muzyka i hołd dla legendy Freddiego Mercury i zespołu Queen. Magic of the Queen to zespół coverowy ze Szczecina grający koncerty na terenie całej Polski i za granicą.

Koncerty grane w 100% na żywo wiernie odtwarzają dorobek artystyczny grupy Queen i zawierają wersje zarówno studyjne jak i koncertowe największych przebojów. Hity takie jak: „Bohemian Rhapsody”, „We are the champions”, „A kind of magic”, „We will rock you”, “I want to break free” to tylko niektóre z propozycji Magic of the Queen.

Idealnie odwzorowane stroje, charakterystyczny ruch sceniczny, dynamiczna perkusja, jedyne w swoim rodzaju brzmienie gitary elektrycznej, instrumenty klawiszowe, dopełniająca całości gitara basowa oraz energia panująca podczas koncertu pozwoli najbardziej wymagającej widowni poczuć ducha minionej epoki i przypomni na czym polegała “magia” Freddiego.

 

Skład:

Piotr Andrzejczak – wokal
Krzysztof Andrzejczak – perkusja
Radosław Ułoga – klawisze
Łukasz Zaglewski – gitara
Przemysław Włodarczyk – bas

 

Linki:

http://queen-magic.pl/

Informacje o artyście

Szczegóły

Data:
22.11.2019
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl