Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

KONCERT – STONEROSES

26.09.2020 | 21:00

INFO

Zapraszamy na koncert grupy Stoneroses pełen rockowych wrażeń!

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych ubiegłego wieku powstały najbardziej znane i ponadczasowe przeboje rockowe.

Szaleństwo jakie ogarniało publiczność na koncertach takich zespołów jak Led Zeppelin czy Deep Purple na długo pozostawało w pamięci fanów muzyki rockowej. Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko.

Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira. W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych.

Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych. Dobry koncert rockowy to energetyczny występ grupy STONEROSES, którego nie da się zapomnieć.

Strona zespołu: https://www.facebook.com/STONEROSES-287517764593555/

Ilość miejsc ograniczona! W klubie obowiązują obostrzenia związane z COVID-19.

Informacje o artyście

Szczegóły

Data:
26.09.2020
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl