Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Tom McGuire & the Brassholes / Free Blues Club / Szczecin / Poland / Potęga dętej sekcji !!! 30-lecie klubu + mała covidowa zmiana -czytaj poniżej

21.05.2022 | 21:00
Proszę Państwa, niestety przeklęty covid🤮 jeszcze nas prześladuje ! – otóż wczoraj przed wylotem Toma do Polski, na lotnisku wyszedł mu pozytywny test i nie wpuszczono go do samolotu. Musi siedzieć w domu. Na szczęście cała kapela doleciała i zagra w sobotę jak planowaliśmy !!! Będą też rekompensujące brak Toma muzyczne niespodzianki repertuarowe. Tom poniżej zapowiada wspaniałą Nadia Mehab Carveth na wokalu 🥰 Bilety zachowują ważność ale jeżeli ktoś chce z tego powodu zrezygnować z tej muzycznej uczty w wykonaniu muzyków z Glasgow, to może zwrócić bilety po przez portal bilety.fm.
Poniżej oświadczenie Toma McGuire w oryginale oraz nagrany przez niego film. Do zobaczenia.
I am very sorry to say that I will not be able to perform on Saturday at the Free Blues Club as planned. Unfortunately I tested positive for covid and was unable to travel. I am very sorry if anyone is disappointed by this news. However, there will still be a show on Saturday! The rest of the boys from the band will be there to perform a special one-off show for you, joined by our friend Nadia Mehab Carveth on vocals to play some exciting material for you. Maybe not the show you were expecting, but definately a super awesome show! Refunds are available for those who wish them, however I would not miss this chance to see some of the best musicians in Glasgow perfom for you in this unique setting! I wish I could be there, because it’s going to be rad!
Tom Mcguire
https://www.facebook.com/FreeBluesClub/videos/686568415904878
Zapraszamy na funkową ucztę okraszoną potęgą dętej sekcji !!!
Jeden z koncertów na 30-lecie klubu.
Tom McGuire & the Brassholes
to funkowa moc duszy z Glasgow.
Łącząc bogate aranżacje z drobiazgowym kunsztem piosenek i niezapomnianym występem na żywo, zespół tworzy własną niszę. Porywa Cię.
Po sukcesie debiutanckiego albumu z 2019 roku, grupa jest gotowa do wejścia w ekscytującą drugą fazę.
Zespół uformował się na ulicach Glasgow i zarabiał na życie grając w barach, zanim wdarł się na scenę z niekontrolowanym, jak wirus debiutanckim singlem „Ric Flair”.
Zaledwie kilka miesięcy później zespół wydał swój debiutancki album z wyprzedanym koncertem w QMU o pojemności 1000+ w Glasgow. Od tego czasu zapewnili sobie miejsca na support dla Craiga Charlesa i Geroge’a Clintona, stali się zdecydowanym faworytem na festiwalach, grali na wielu szkockich festiwalach i dużo koncertowali w Wielkiej Brytanii i Europie.
Muzyka zespołu jest pełna witalności, brzmienia tej nowej niszy, klasycznej popowej wrażliwości utrzymując wysoką wartość muzyczną oraz satysfakcjonującą aranżacją i bogatą produkcją.
U podstaw leży uduchowiona piosenka, opowiadanie historii i dzielenie się doświadczeniami radości, zamieszania, straty, świętowania, smutku, szczęścia, pewności siebie, słabości. Wszystko powiedziane, hiper destylowane i dostarczane w doskonale dopracowanych paczkach funk pop, które zapewniają estetyczną radość. Życie jest zagmatwane i ciężkie, ale muzyka jest zabawna i świetna, więc porozmawiajmy o tym na luzie.
Skład zespołu:
Tom Mcguire – Band leader/Vocals/Guitar
Liam Shortall – Trombone
Mateusz Sobieski – Saxaphone
Michael Butcher – Saxophone
Joshua Elcock – Trumpet
Micah Johnston – Drums
Luca Pisanu – Bass
Moss Taylor – Keyboards
Cytaty prasowe:
„Za każdym razem absolutnie zdmuchują twoją twarz, funk do sufitu”
Phoebe Inglis-Holmes, BBC radio Scotland, Introducing Show
„Jeden z najbardziej rozrywkowych występów na żywo w kraju”
Snack Mag
„Kocham to! Dzięki za szacunek, WOO!”
Actual Ric Flair
„Po prostu kocham ich dźwięk, świetną energię!”
Seonaid Aitken, BBC Radio Scotland, Jazz Nights
„wirtuoz i naturalne uzdolnienia klasycznych kompozytorów, takich jak Bach, twórczy talent takich, jak Charlie Parker, głos Luthera Vandrossa i wręcz poczucie dobroci funku”
„uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu”
Discoverymusic
„Funkowy kolektyw tworzący dźwięki, które tworzą TAKI groove”
Jim Gellatly, Amazing radio
Bilety 65/75zł uczniowie i studenci 35zł ( w dniu koncertu za okazaniem legitymacji)

Informacje o artyście

Posłuchaj wykonawcy

Szczegóły

Data:
21.05.2022
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl